Tilmeld

Opret bruger pa ADHD

Som bruger kan du deltage aktivt pa forummet og hjaelpe med nyttige tips og svar for andre med ADHD.

Ny Bruger Registrering





*Obligatorisk felt
Forsiden » Bestyrelsen
Pernille Schwartz

Pernille Schwartz

Formand

KVUC
Mail: pernille@laesevejleder.dk
Mobil: +45 41 61 18 09

Lone Withen Pedersen

Lone Withen Pedersen

Aarhus Tech
Mail: lone@laesevejleder.dk
Mobil: +45 50 71 49 81

Christina Gouveira

Christina Gouveira

IBC kolding
Mail: christina@laesevejleder.dk
Mobil: +45 72 24 27 33

Bodil Høg

Bodil Høg

Diakonissestiftelsen
Mail: bodil@laesevejleder.dk
Mobil: +45 29 65 02 22

Mette Lykshøj

Mette Lykshøj

SOSU syd
Mail: mettel@laesevejleder.dk
Mobil: +45 40 48 23 51

Mette Haag Pedersen

Mette Haag Pedersen

EUC Nordvestsjælland
Mail: metteh@laesevejleder.dk
Mobil: +45 29 79 80 36

Kontakt regioner:

Hovedstaden: Pernille Schwartz, pernille@laesevejleder.dk

Øst: Mette Vang, meva@zbc.dk

Syd: Mette Lykshøj, mettel@laesevejleder.dk

Midt: Lone Withen Pedersen, lone@laesevejleder.dk

Nord: Pernille Schwartz, pernille@laesevejleder.dk